Kto som?

Volám sa Simona, volajú ma Sima, Simi, Simča a dokonca i Simčila. Mám 21 rokov a narodila som sa v znamení panny. Neviem s určitosťou povedať, či som introvert alebo extrovert - niečo medzi tým. To niečo už aj získalo svoje pomenovanie, no Simča je zábudlivá osoba, takže... ostávam naďalej nezaradená. 

Študujem na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici na Ekonomickej fakulte. Momentálne som tretiačka na anglickej verzii odboru ekonomika a manažment podniku a namiesto písania bakalárky a pripravovania sa do školy, veselo prokrastinujem. 

Milujem knihy, aj keď poslednú dobu na ne nemám toľko času ako kedysi. Ak by ste sa ma spýtali na najobľúbenejšieho autora alebo knihu, asi by som začala panikáriť a už k vám nikdy neprehovorila! Teda... trochu preháňam, ale určite by som nevedela, čo vlastne mám povedať. Zároveň zbožňujem rôzne citáty a to nielen z kníh a som veľkou fanúšičkou filmov a seriálov a hlavne pár rokov po svetovej premiére... nemám toľko peňazí chodiť do kina. Ehm... a desí ma, keď je priveľa ľudí z niečoho nadšených. Radšej si svoje obľúbené veci užijem v kľude. Až na Lucifera. Toho musím vidieť hneď ako to je možné!

Učím sa už druhý rok hrať na zobcovej flaute, začala som chodiť na Dancehall (povinne google ak neviete vo co go!) a Zumbu. Veľmi milujem svojho priateľa, s ktorý som už nejaký ten piatok a občas si pripadáme ako starí manželia. Strčila by som ruku do ohňa za moju najlepšiu kamarátku a verím, že moja maminka bude žiť večne. Teda... dala by som všetko zato, aby to tak bolo.

Vo svojej podstate som šťastný a spokojný človek, ktorý sa nemá načo sťažovať. Trošku moc emotívny a nezvládajúci stresové situácie, ale obklopujú ma samí dobrí ľudia, za ktorých som veľmi vďačná. 

A čo by som ešte také dodala... pomaly to bude rok, čo pracujem v banke a zatiaľ som neprišla o zdravý rozum. Ale mám pocit, že mnohí klienti ho stratili už dávno... je mi z toho občas smutno. No čo už - taký je život.
0 komentárov:

Zverejnenie komentára